Byliście już nad morzem, w górach, zaszyliście się nawet na jakiś czas w lesie i teraz szukacie czegoś, co Was zaskoczy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pięć przykładów hoteli naprawdę wyjątkowych. Niezależnie od tego, ile niezwykłych miejsc odwiedziliście, nocleg w jednym z tych hoteli z pewnością zapadnie Wam w pamięci na długie lata.

Rock & Treehouse Resort – Tajlandia

Dziecięce marzenia o domku na drzewie można spełnić w magicznej Tajlandii. Na terenie Parku Narodowego Khao Sok wzniesiono komfortowe apartamenty, ukryte wysoko w koronach tropikalnych drzew. Znajdziemy tu połączenie natury i dyskretnej elegancji.

Rock & Treehouse Resort Khao Sok

Rock & Treehouse Resort Khao Sok

Marzysz o pobycie w tym hotelu? Zobacz Rock & Treehouse Resort na HolidayCheck.

 

Burdż al-Arab – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Burdż al-Arab uznawany jest za najbardziej luksusowy hotel świata. Wrażenie robią tu nawet rozmiary apartamentów. Największy z nich zajmuje 780, a najmniejszy „zaledwie” 169 m². Co więcej, na każdego gościa przypada tu aż sześciu pracowników obsługi.

Burdż al-Arab

Burdż al-Arab

Czytaj więcej o hotelu Burdż al-Arab.

 

Rogner Bad Blumau – Austria

Największym projektem znanego na całym świecie Friedensreicha Hundertwassera był austriacki kompleks Rogner Bad Blumau. Połączony z gorącymi źródłami ośrodek jest prawdziwym dziełem sztuki, w którym można doskonale wypocząć.

Hotel Rogner Bad Blumau

Hotel Rogner Bad Blumau

Zobacz opinie o hotelu Rogner Bad Blumau na HolidayCheck.

 

Museumotel – Francja

W latach 60. XX wieku Pascal Haüsermann zaprojektował ośrodek Museumhotel, w którym można zamieszkać w niezwykłych domach, przypominających ogromne kule. Miejsce to powinni obowiązkowo odwiedzić wszyscy miłośnicy architektury organicznej.

Museumotel

Museumotel

Zainteresował Cię ten ośrodek? Zobacz więcej o hotelu Museumotel we Francji na HolidayCheck.

 

Hotel Cocoa Island – Malediwy

Istnieje kilka takich miejsc, które z powodzeniem można uznać za prawdziwy raj na Ziemi. Jednym z nich jest Cocoa Island Hotel na Malediwach. Wystarczy spędzić jedną noc w domku otoczonym krystalicznie czystą wodą, aby zapomnieć o wszystkich troskach.

Hotel Cocoa Island

Hotel Cocoa Island

Pragniesz odwiedzić to miejsce? Zobacz więcej informacji o hotelu Cocoa Island Hotel na HolidayCheck.

Znasz inne, wyjątkowe hotele? Napisz swoją relację z podróży na HolidayCheck! Nocowałeś w jednym z nich? Dodaj opinię na HolidayCheck i pomóż innym urlopowiczom zaplanować ich wczasy!