Malediwy ze swoimi jasnymi plażami, krystaliczną wodą i piękną pogodą są idealnym miejscem na odpoczynek. To tutaj można znaleźć pierwszą na świecie podwodną restaurację. Co ciekawe, jest to nie tylko najniżej położone, ale również najbardziej płaskie państwo na świecie.

Gdzie wypoczywać?

Wyspa Eriyadu

Wyspa Eiryadu to miejsce idealne dla wszystkich tych, którzy na wakacjach poszukują błogiego spokoju i ciszy. Maleńki skrawek terenu, otoczony lazurową wodą i oszałamiającą rafą koralową, rozkocha w sobie każdego.

Wyspa Eriyadu - Malediwy

Wyspa Eriyadu – Malediwy

Spodobało Ci się to miejsce? Zobacz wyspę Eriyadu na HolidayCheck.

 

Wyspa Kuda Bandos

Kuda Bandos to kolejna wysepka na Malediwach, którą warto odwiedzić dla jej szerokich plaż, krystalicznie czystej wody i urzekającego spokoju. Wysepka nie jest zamieszkana, nie znajdziemy na niej również rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Za to wyciszymy się jak nigdzie indziej.

Wyspa Kuda Bandos - Malediwy

Wyspa Kuda Bandos – Malediwy

Pragniesz pojechać na Malediwy? Odwiedź wyspę Kuda Bandos

Co robić?

Nurkowanie

Malediwy to istny raj dla amatorów zwiedzania podwodnych zakątków. Czysta, przejrzysta woda i rafa koralowa zamieszkiwana przez dziesiątki zwierząt zapewniają rozrywkę na długie godziny. Ci, którzy nie lubią się całkowicie zanurzać mogą posnurkować.

Nurkowanie - Malediwy

Nurkowanie – Malediwy

Dowiedz się więcej o atrakcji: Nurkowanie Baa Atoll

 

Pływanie z delfinami

Delfiny to zwierzęta niezwykle inteligentne, towarzyskie i… rozrywkowe. Każda łódka, przepływająca niedaleko ławicy łódka zachęca delfiny do zabawy. Ich efektowne skoki zawsze wzbudzają ogromny entuzjazm wszystkich uczestników rejsu.

Pływanie z delfinami - Malediwy

Pływanie z delfinami – Malediwy

Dowiedz się więcej o atrakcji: Pływanie z delfinami

 

Odwiedziłeś już Malediwy? Podziel się wrażeniami na HolidayCheck – dodaj opinię i pomóż innym urlopowiczom zaplanować ich pobyt!