Konakli to typowy przykład dawnej wioski rybackiej, która z czasem rozwinęła się jako miejscowość turystyczna. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów, poszukujących przede wszystkim dobrej pogody, ładnej plaży i ciekawych atrakcji. Zobaczcie, co oferuje Wam Konakli.

 Co zobaczyć?

Przede wszystkim, oczywiście, bajeczną plażę. To właśnie ona jest największą atrakcją całego Konakli, przyciągającą co roku do miejscowości turystów. Plaża jest szeroka, piaszczysta i łagodnie opada do wody. Parasole chronią turystów przed silnym słońcem, a okoliczne wypożyczalnie sprzętu zachęcają do uprawiania sportów wodnych.

Konakli plaża

Konakli plaża

Dokąd pójść?

Niezależnie od tego, czy szukacie pamiątek z wakacji, macie ochotę na świeże owoce, czy też nagle okazało się, że musicie dokupić kilka sztuk ubrań, udacie się zapewne w jedno i to samo miejsce. Jest nim bazar w Konakli, nieustannie tętniący życiem, wielobarwny i magnetyzujący. Odgłosy targujących się kupujących słychać już przed samym wejściem na bazar.

Bazar w Konakli

Bazar w Konakli

Co robić?

Konakli oferuje moc atrakcji dla wszystkich. Jeżeli lubicie silne emocje i nie boicie się wyzwań, zastanówcie się nad zwiedzeniem okolic miejscowości na quadach. Przygotujcie się na zmęczenie i dużo satysfakcji z pokonanej trasy.

Quady w Konakli

Quady w Konakli

Dla amatorów spokojniejszego wypoczynku dobrą propozycją może być Błękitna Podróż – całodzienny rejs, w trakcie którego można zobaczyć wybrzeże w pobliżu Konakli z nieco innej niż zazwyczaj perspektywy. Piękne widoki, dobre jedzenie, błogie lenistwo – czego chcieć więcej?

Błękitna podróż Konakli

Błękitna podróż Konakli

Tureckie wybrzeże urzeka nie tylko pięknymi plażami, ale również niezwykłym bogactwem podwodnego świata. Co więcej, nie trzeba umieć nurkować, aby móc podejrzeć fantastyczny świat żółwi i kolorowych ryb. Wystarczy zestaw do snurkowania i można podziwiać fascynujące życie zwierząt morskich.

Snurkowanie w Konakli

Snurkowanie w Konakli

Wybierasz się do Turcji? Sprawdź wycieczki do Konakli na HolidayCheck! A może znasz już tę miejscowość? Jakie atrakcje Ci się podobały? Podziel się swoją opinią!