Nie jesteście fanami białego puchu, a sama myśl o czapce i rękawiczkach Was przeraża? Egzotyczne, słoneczne wakacje w środku zimy to coś dla Was! Zobaczcie, gdzie można cieszyć się słońcem i ciepłą wodą, gdy w Polsce o temperaturze w okolicach 10°C można tylko pomarzyć.

Egipt

Polska zima to świetny moment na zwiedzanie Egiptu, jeżeli nie lubicie tłumów i ekstremalnych upałów. 25 stopni Celsjusza to idealna temperatura do spokojnego zwiedzania wszystkich najważniejszych zabytków starożytnego państwa.

Słoneczne wakacje w środku zimy - Egipt

Słoneczne wakacje w środku zimy – Egipt

Marzą Ci się gorące wakacje w Egipcie? Sprawdź dostępne oferty na HolidayCheck: Egipt – wycieczki

 

Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie bywają nazywane wyspami wiecznej wiosny. Nawet kiedy w Polsce szaleją zamiecie śnieżne, na Fuerteventurze czy na Lanzarote panuje łagodna, wiosenna pogoda. Możemy tu liczyć na około 20°C oraz na brak deszczu.

Słoneczne wakacje w środku zimy - Wyspu Kanaryjskie

Słoneczne wakacje w środku zimy – Wyspu Kanaryjskie

Zawsze słoneczne wyspy Fuerteventura, Lanzarote albo Teneryfa to Twoje marzenie? Sprawdź nasze propozycje na HolidayCheck: Wyspy Kanaryjskie – oferty podróży

 

Malediwy

Malediwy to coś dla miłośników naprawdę dalekich podróży. Biały, miękki piasek, dziesiątki bezludnych wysepek, kąpiele w ciepłym oceanie i egzotyczne owoce na wyciągnięcie ręki – to wszystko czeka na Was w czasie, gdy na Wiśle pojawia się kra…

Słoneczne wakacje w środku zimy - Malediwy

Słoneczne wakacje w środku zimy – Malediwy

Pragniesz słońca i ciepła w środku zimy? Wybierz Malediwy! Sprawdź oferty: Malediwy – wycieczki

 

Kuba

Czy warto w środku zimy wybrać się na daleką Kubę? Oczywiście, że tak! To właśnie wtedy możemy tu liczyć na pogodę idealną do zwiedzania, a nawet do pływania. Z tygodniowego urlopu na Kubie do mroźnej Polski wrócicie opaleni i rozgrzani słońcem.

Słoneczne wakacje w środku zimy - Kuba

Słoneczne wakacje w środku zimy – Kuba

Pogoda w Polsce nie sprzyja wypoczynkowi? Odwiedź Kubę! Zobacz więcej: Kuba – wycieczki

 

Dominikana

Dominikana w trakcie polskiej zimy kusi piękną, słoneczną pogodą. Nie musimy się wtedy martwić ani o upały, ani o chłód. Jeżeli marzycie o dużej dawce słońca i czujecie, że potrzebujecie wyjazdu gdzieś naprawdę daleko od zimy, Dominikana jest właśnie dla Was.

Słoneczne wakacje w środku zimy - Dominikana

Słoneczne wakacje w środku zimy – Dominikana

A może wakacje na Dominikanie? Zobacz najlepsze oferty na HolidayCheck!

 

Słoneczne wakacje w czasie pochmurnej zimy to Wasze marzenie? Sprawdźcie oferty powyższych miejsc na HolidayCheck! A może spędzaliście już zimę w tropikach? Napiszcie swoją relację w komentarzu lub oceńcie pobyt na HolidayCheck!