Bułgaria kusi Was w tym roku jako cel wakacyjnego wyjazdu, ale nie jesteście jeszcze przekonani do tego pomysłu? Koniecznie zobaczcie nasze zestawienie pięciu wyjątkowych hoteli, których świetna lokalizacja i wysoki standard w pełni pozwolą cieszyć się bułgarskim słońcem i Morzem Czarnym!

1. Hotel Grifid Metropol

Bułgaria - najlepsze hotele, hotel Grifid Metropol

Bułgaria – najlepsze hotele, hotel Grifid Metropol

Rekomendacja: 95%
Średnia ocen: 5,6/6

Położony tuż nad brzegiem Morza Czarnego Hotel Grifid Metropol znajduje się na szczycie rankingu najlepszych bułgarskich hoteli. Użytkownicy HolidayCheck doceniają go przede wszystkim za świetną lokalizację, dobre jedzenie i bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu.

2. HVD Clubhotel Miramar

Bułgaria - najlepsze hotele, HVD Clubhotel Miramar

Bułgaria – najlepsze hotele, HVD Clubhotel Miramar

Rekomendacja: 98%
Średnia ocen: 5,5/6

Na drugim miejscu rankingu uplasował się HVD Hotel Miramar. Czterogwiazdkowy obiekt, mieszczący się niedaleko miejscowości Obozor (oczywiście nad brzegiem morza) kusi między innymi bezpośrednim dostępem do plaży z drobnym piaskiem oraz możliwością wypoczynku także nad basenami zadaszonymi.

3. Hotel Grifid Bolero

Bułgaria - najlepsze hotele, hotel Grifid Bolero

Bułgaria – najlepsze hotele, hotel Grifid Bolero

Rekomendacja: 96%
Średnia ocen: 5,6/6

Trzecim najlepszym według użytkowników HolidayCheck bułgarskim hotelem jest czterogwiazdkowy Hotel Grifid Bolero, położony na terenie kurortu Złote Piaski. Ogromną zaletą obiektu jest z pewnością tutejszy park wodny o imponującej powierzchni 8000 metrów kwadratowych.

4. Hotel Grifid Arabella

Bułgaria - najlepsze hotele, hotel Grifid Arabella

Bułgaria – najlepsze hotele, hotel Grifid Arabella

Rekomendacja: 95%
Średnia ocen: 5,6/6

Kolejny czterogwiazdkowy hotel w naszym zestawieniu, Hotel Grifid Arabella, znajdziemy w samym centrum Słonecznego Brzegu. Jeżeli planujecie wakacje pełne imprez i hucznej zabawy, to miejsce będzie dla Was doskonałe. Dla amatorów ciszy i spokojnego relaksu polecamy tutejsze centrum wellness.

5. Hotel Grifid Vistamar

Bułgaria - najlepsze hotele, hotel Grifid Vistamar

Bułgaria – najlepsze hotele, hotel Grifid Vistamar

Rekomendacja: 94%
Średnia ocen: 5,5/6

Piątym najlepiej ocenianym przez użytkowników HolidayCheck hotelem w Bułgarii jest Hotel Grifid Vistamar – czterogwiazdkowy obiekt, położony na terenie kurortu Złote Piaski, mogący pochwalić się między innymi prywatną plażą.

 

Jeżeli wybierzecie się do Bułgarii koniecznie pamiętajcie, aby po powrocie do Polski podzielić się swoimi wrażeniami i opiniami z innymi użytkownikami HolidayCheck!