Ostatnie tygodnie maja i początek czerwca to czas najkorzystniejszych ofert last minute. Przy odrobinie elastyczności można znaleźć naprawdę wspaniałe okazje. Na zachętę do własnych poszukiwań przygotowaliśmy dla Was pięć przykładów tanich wycieczek – wylot już za chwilę!

1. Hotel Prima Life Makadi Bay – 7 dni – 1499

Last minute, hotel Prima Life Makadi Bay

Last minute, hotel Prima Life Makadi Bay

Jeżeli potraficie bardzo szybko pakować walizki, to już jutro będziecie mogli cieszyć się egipskim słońcem na plaży w Makadi Bay. Cena obejmuje pakiet all inclusive, dzięki któremu możecie korzystać z całej oferty hotelu niemal bez ograniczeń.

2. Jungle Aqua Park Resort – 7 dni – 2139

Last minute, Jungle Aqua Park

Last minute, Jungle Aqua Park

Czasami na szczęście oferta last minute nie musi oznaczać pakowania się w ostatniej chwili. Do świetnego hotelu Jungle Aqua Park Resort w bardzo dobrej cenie możecie polecieć czwartego czerwca, co daje nieco ponad tydzień na spokojne przygotowania.

3. Sunset Resort – 5 dni – 1347

Last minute, Sunset Resort

Last minute, Sunset Resort

Lubiany i polecany przez naszych użytkowników bułgarski hotel Sunset Resort zaprasza na nieco krótszy, bo pięciodniowy wypoczynek. Świetnie będą się w nim czuły rodziny podróżujące z dziećmi, dla których przygotowano mnóstwo atrakcji.

4. Hotel Astor Beach – 3 dni – 1132

Last minute, hotel Astor Beach

Last minute, hotel Astor Beach

Jeżeli potrzebujecie krótkiego wypadu do ciepłego miejsca być może skusi Was turecki hotel Astor Beach. Za 1132 zł spędzicie w nim 3 dni korzystając z oferty all inclusive oraz biorąc udział w bardzo rozbudowanym programie rozrywkowym.

5. Caretta Beach Hotel & Village- 7 dni – 1880

Last minute, Caretta Beach Hotel & Village

Last minute, Caretta Beach Hotel & Village

Żeby na wspaniałej greckiej wyspie Zakynthos spędzić niezapomniany tydzień wakacji wcale nie trzeba wydawać malej fortuny. Caretta Beach Hotel & Apartment wspaniale ugości wszystkich, oferując liczne rozrywki także dla najmłodszych turystów.

Pozostałe świetne oferty last minute znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że czasami wyjątkowa oferta może być aktualna tylko przez jeden dzień!