Dziś zapraszamy Was do lektury zestawienia pięciu najlepiej ocenianych przez Was hoteli na Krecie. Na podstawie napisanych przez Was opinii wybraliśmy obiekty, które urzekają wystrojem, zachwycają komfortem i kuszą pysznym jedzeniem.

1. Sitia Beach City Resort & Spa

Kreta - najlepiej oceniane hotele, Sitia Beach City Resort & Spa

Kreta – najlepiej oceniane hotele, Sitia Beach City Resort & Spa

Położony we wschodniej części wyspy hotel Sitia Beach City Resort & Spa zachęca do relaksu zarówno na wspaniałej plaży, jak również w części SPA, w której można skorzystać z bogatej oferty zabiegów. Całości dopełnia tradycyjne, greckie jedzenie.

Przeczytaj wszystkie opinie o tym hotelu.

2. Hotel Corissia Beach

Kreta - najlepiej oceniane hotele, Hotel Corissia Beach

Kreta – najlepiej oceniane hotele, Hotel Corissia Beach

Ogromną zaletą hotelu Corissia Beach są jego pracownicy – życzliwi, chętni do pomocy, mówiący w kilku językach. Turyści spędzający to urlop podkreślają również czystość panującą w całym obiekcie. Wystarczy dodać do tego bliskość pięknej plaży i otrzymamy hotel niemal doskonały!

Przeczytaj wszystkie opinie o tym hotelu.

3. Hotel Corissia Princess

Kreta - najlepiej oceniane hotele, Hotel Corissia Princess

Kreta – najlepiej oceniane hotele, Hotel Corissia Princess

Położony w niewielkiej miejscowości hotel Corissia Princess zapewnia wszystkim swoim gościom możliwość spędzenia urlopu w wyjątkowo komfortowych warunkach. O dobre samopoczucie turystów dbają tutaj sympatyczni, profesjonalni pracownicy obiektu.

Przeczytaj wszystkie opinie o tym hotelu.

4. Daios Cove Luxury Resort & Villas

Kreta - najlepiej oceniane hotele, Daios Cove Luxury Resort & Villas

Kreta – najlepiej oceniane hotele, Daios Cove Luxury Resort & Villas

Hotel Daios Cove Luxury Resort & Villas znajdziemy we wschodniej części Krety. Obiekt naprawdę rozpieszcza swoich gości – oferuje im między innymi możliwość noclegu w apartamencie z prywatnym basenem. Dodatkową atrakcją jest ogromne centrum wellness, w którym można się wspaniale zrelaksować.

Przeczytaj wszystkie opinie o tym hotelu.

5. Hotel Alianthos Garden

Kreta - najlepiej oceniane hotele, Hotel Alianthos Garden

Kreta – najlepiej oceniane hotele, Hotel Alianthos Garden

Do miejscowości Plakias warto zajrzeć między innymi ze względu na znajdujący się w niej hotel Alianthos Garden, który świetnie sprawdzi się jako baza wypadowa do zwiedzania pozostałych części wyspy. Po aktywnym dniu można się tu doskonale zrelaksować.

Przeczytaj wszystkie opinie o tym hotelu.

Jeżeli na liście nie znalazł się Wasz ulubiony hotel na Krecie i chcielibyście to zmienić, koniecznie dodajcie o nim opinię. Pamiętajcie – każdy głos się liczy!