0807-2-(29)_Blanka_resDziś chcielibyśmy przedstawić Wam kolejną osobę, której wkład we wzbogacanie treści na HolidayCheck jest nieoceniony. Poznajcie Blankę, podróżniczkę na 5 gwiazdek!

HolidayCheck: Blanko, gdzie spędziłaś swój ostatni urlop?

Blanka: Na Islandii, a chwilę później w Portugalii.

HC: Gdzie spędziłaś swoje najwspanialsze wakacje?

B: Zdecydowanie Islandia – to najpiękniejsze miejsce na świecie.

HC: Czy jesteś w stanie policzyć ile krajów odwiedziłaś podczas swoich podróży? Czy do któregoś z tych miejsc wracasz szczególnie chętnie?

B: Byłam w 29 krajach świata, kolejne są w planach na ten rok.

Na pewno najchętniej wracam w góry – czy to polskie, czy słowackie – te nigdy mi się nie znudzą.

HC: Czy wśród miejsc, które odwiedziłaś, jest takie, do którego zdecydowanie nie chcesz powrócić? Dlaczego?

B: Nie przepadam za naszym morzem, może dlatego, że jeździłam nad nie całe dzieciństwo. Generalnie nie lubię wracać w żadne miejsce – życie jest za krótkie – i tak go nie starczy, aby być choćby w 0,01 % najpiękniejszych miejsc.

HC: Czy spotkało Cię kiedyś w podróży coś szczególnie dziwnego, śmiesznego, niebezpiecznego lub poruszającego? Jeśli tak, to czy możesz podzielić się tą sytuacją?

B: Każda podróż  to jakieś ciekawe doświadczenie, ale najwięcej przygód spotkało mnie podczas podróży, które odbywałam sama. Najbardziej traumatycznym przeżyciem był rejs małym jachtem po Bałtyku w okresie największych sztormów – całowałam ziemię jak zeszłam na ląd.

HC: Jakie miejsce poleciłabyś na krótki weekendowy wyjazd?

B: Nasze cudowne góry:  Beskid Sądecki, Kotlinę Kłodzką, Bieszczady.

HC: Bez czego nie wyobrażasz sobie wyruszenia w podróż?

B: Bez mojej rodzinki, a z przedmiotów – bez aparatu fotograficznego.

HC: Zamieściłaś dotąd 749 zdjęć i napisałaś 34 opinie o hotelach oraz 5 porad. Co skłania Cię do publikacji swoich doświadczeń z podróży?

B: Sama często z nich korzystam – lubię dzielić się z innymi doświadczeniami, wrażeniami, dlatego prowadzę bloga podróżniczego.

HC: Jak zachęciłabyś innych do pisania recenzji z odwiedzonych miejsc? 

B: Każdy ma inne spojrzenie na świat i otoczenie, warto dzielić się doświadczeniami, a dla właścicieli hoteli / ośrodków, czy innych atrakcji może to być motywujące do utrzymywania dobrego standardu lub postarania się o lepszy.

DZIĘKUJEMY ZA ROZMOWĘ!

0806-4-(11)_Blanka_res