Czy wiesz, że za opinię o hotelu oddaną na HolidayCheck możesz otrzymać punkty Miles & More? Zasady są proste – dodajesz opinie, zbierasz mile, a potem wymieniasz je na nagrody, m.in. darmowe loty.

Dowiedz się jak to działa i dołącz do programu!

Miles & More

Jak zbierać mile Miles & More z HolidayCheck?

Miles & More jest wiodącym europejskim programem lojalnościowym, który ma ok. 30 milionów użytkowników na całym świecie. Jest to program linii lotniczych skupionych w sojuszu Star Alliance, do którego należą między innymi LOT, Lufthansa, United, Turkish Airlines, Swiss i wiele innych. Od 2013 roku HolidayCheck jest jednym z partnerów Miles & More, umożliwiającym swoim użytkownikom gromadzenie mil w zamian za publikację opinii o hotelach.

Co zyskam dodając opinie o hotelach na HolidayCheck?

Będąc użytkownikiem programu lojalnościowego Miles & More możesz zbierać mile premiowe, dzieląc się z innym swoimi wspomnieniami z pobytu w hotelu. Za każdą opinię o hotelu opublikowaną na portalu HolidayCheck otrzymasz 100 premiowych mil Miles & More. W ciągu miesiąca możesz otrzymać bonus za maksymalnie 10 opublikowanych opinii, tj. do 1000 mil. HolidayCheck zastrzega sobie prawo do wyłączenia z oferty tych opinii, które nie spełniają wymagań Portalu dotyczących jakości.

Aby przeczytać regulamin użytkowania, kliknij tutaj.

Nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Miles & More? Zarejestruj się tutaj.

Jak gromadzić mile z HolidayCheck?

Wystarczy pod koniec procesu dodawania opinii podać swój numer klienta Miles & More, a następnie aktywować opinię, klikając w link, który otrzymasz w mailu. Pamiętaj, że każda opinia o hotelu zamieszczona na portalu HolidayCheck przed opublikowaniem przechodzi szczegółowy proces weryfikacji. Opinie niespełniające naszych standardów jakości nie zostaną opublikowane i nie otrzymasz za nie mil.

Ile czasu muszę czekać na mile?

Po publikacji opinii na stronie HolidayCheck, mile premiowe przyznawane są w ciągu 2 tygodni.

Jak otrzymać mile w późniejszym terminie?

W trakcie oceniania hotelu nie masz przy sobie numeru karty Miles & More? Żaden problem! Możesz otrzymać swoje mile premiowe nawet do 6 miesięcy po publikacji opinii o hotelu. W tym celu skontaktuj się z nami przez milesandmore@holidaycheck.com.

Dlaczego nie otrzymałem jeszcze mil, mimo że już dawno dodałem opinię?

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze mil premiowych za dodaną opinię, zaloguj się na konto mójHolidayCheck, gdzie możesz sprawdzić status opinii. Po zalogowaniu się będziesz wiedział, czy opinia została opublikowana, czy może nadal oczekuje na publikację. Status „pytania do wyjaśnienia” oraz „dokładna weryfikacja” oznaczają, że wysłaliśmy Ci maila, na którego do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Nie masz jeszcze konta na mójHolidayCheck? Zarejestruj się tutaj.

Co oznacza status opinii „pytania do wyjaśnienia”?

Status ten oznacza, że wysłaliśmy do Ciebie zapytanie dotyczące opinii, jej przyporządkowania lub prośbę o potwierdzenie danych klienta Miles & More. Pamiętaj, że mile mogą zostać przypisane do Twojego konta jedynie w sytuacji, gdy do Twojego numeru klienta przypisany jest jeden adres mailowy.

Co oznacza status opinii „dokładna weryfikacja”?

Status ten wskazuje na wysłaną przez nasz system prośbę o potwierdzenie pobytu w ocenionym obiekcie. Procedura ta jest niezbędna, abyśmy mogli zagwarantować publikowanie autentycznych i wiarygodnych opinii o hotelach. Aby potwierdzić pobyt w hotelu, prześlij nam dokument, w którym widnieje nazwa hotelu, Twoje imię oraz data podróży. Do czasu otrzymania przez nas takiego dowodu pobytu, pozostałe oddane przez Ciebie opinie pozostaną w statusie „pytania do wyjaśnienia”.

Dowód pobytu prześlij nam na adres: dowod@holidaycheck.pl.

Życzymy owocnego gromadzenia mil!

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami przez content@holidaycheck.pl.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące samego programu, odwiedź stronę Miles & More.


Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to zapraszamy do podobnych artykułów:

Podróż tylko z bagażem podręcznym?

Uszkodzona walizka – reklamacja

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert i cen wczasów.