Mamy przyjemność poinformować, że dzięki współpracy z najpopularniejszymi gminami nadbałtyckimi już niebawem na portalu www.HolidayCheck.pl ruszy nowa usługa rezerwacji miejsc nad polskim morzem. Plaże nad Bałtykiem zaoferują w tym sezonie zupełnie nową jakość wypoczynku.

plaża w Łebie

plaża w Łebie

AKTUALIZACJA: Jako że śmiech to zdrowie, pozwoliliśmy sobie w Prima Aprilis na mały żarcik 😉 Poczucie humoru to bezcenna rzecz, dziękujemy tym, którzy pośmiali się razem z nami na naszym profilu na Facebooku 🙂

Konieczność wstawania o 4 rano, by zająć najlepsze miejsca na polskich plażach w najpopularniejszych nadbałtyckich kurortach to już przeszłość! Podczas tegorocznych wakacji 4-osobowa rodzina będzie miała możliwość zarezerwowania na czas urlopu miejsca na plaży o wielkości 10 m2. Parcele będą dostępne od 21 czerwca do końca sierpnia. Jest możliwość zarezerwowania miejsca z parawanem lub bez. Ceny zależeć będą od położenia od linii brzegowej, najtańsze to koszt 50 złotych na tydzień. Rezerwacji online będzie można dokonać na stronie www.HolidayCheck.pl już niebawem.  Przedstawiciele najpopularniejszych nadbałtyckich gmin, z którymi porozumiała się w tej kwestii firma HolidayCheck,  przekonują, że dzięki takiemu rozwiązaniu urlopowicze zyskają większy komfort odpoczynku, a gminy dodatkowe dochody zasilające ich gminne kasy. Warto dodać, że w przypadku dużego zainteresowania pierwszeństwo będą miały rodziny z dziećmi.
Jak Wam się podoba taka usługa? Skorzystacie?


Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to sprawdź jeszcze te artykuły:

Strajk na lotnisku – i co teraz?

Egipt podnosi koszty wiz mimo kryzysu?

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert

i cen wczasów.