Już 27. maja 2017 r. wielkie otwarcie Pomerania Fun Park. Będzie to największy park rozrywki w Zachodniopomorskiem. Park ten to 30 hektarów powierzchni, 9 tematycznych stref zabaw, całoroczna hala zabaw oraz zaplecze gastronomiczne.

Park rozrywki w Zachodniopomorskiem - Pommerania Fun Park

Park rozrywki w Zachodniopomorskiem – Pommerania Fun Park

Park rozrywki Pomerania Fun Park znajduje się w miejscowości Pyszka, około 15 km od Kołobrzegu. Z Kołobrzegu do parku rozrywki dotrzeć można w ciągu 15 minut samochodem lub pociągiem. Na terenie Parku znajdziemy liczne atrakcje zewnętrzne, które będą dostępne tylko sezonowo oraz atrakcje całoroczne, dostępne także w czasie niepogody. Miejsce to posiada zaplecze gastronomiczne w postaci dwóch restauracji oraz licznych punktów gastronomicznych, a także strefę, w której można organizować imprezy okolicznościowe oraz koncerty.

Wrażenie robi nie tylko ogromna powierzchnia parku, ale także ilość dostępnych atrakcji. Nowy park rozrywki w Zachodniopomorskiem Pomerania Fun Par składa się z kilku stref zabawy:

Wodny Świat

Jedną z atrakcji jest Wodny Świat, dostępny od czerwca do końca sierpnia. Zwiedzający będą mogli skorzystać z plaży na sztucznym zalewem, 40 metrowej zjeżdżalni kaskadowej, basenu wraz ze zjeżdżalniami oraz wodnego placu zabaw. Dla gości preferujących spokojniejszy wypoczynek dostępna jest strefa chillout, beach bar, boiska do gry w siatkówkę oraz wiele innych.

Ekstremalna Jazda

Jest to miejsce dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. Znajdziemy tu wiele atrakcji znanych z wesołego miasteczka, tj. 30 metrowy „młot”, dwupiętrowa karuzela, „obrotowa Ławka”, wielkie wahadło oraz autodrom.

Sport i Rywalizacja

W strefie tej możemy spróbować swoich sił w popularnej grze Wipe Out, mamy w tym celu do dyspozycji 50 metrowy tor przeszkód lub w grze zorbing, polegającej na staczaniu się ze zbocza lub pływaniu po wodzie w nadmuchiwanej kuli „zorba”. Dostępne są tu też takie atrakcje jak deska surfingowa oraz góra do wspinaczki.

Maluszkowo

Miejsce dla wszystkich gości od urodzenia do 3 roku życia. Znajdziemy tu specjalnie przystosowane dla maluszków zabawki, tj. dmuchany plac zabaw, 15 metrowa gąsienica, bujaki, huśtawki, a także mini samochodziki wraz ze szkółką jazdy.

Z Górki na Pazurki

Jest to miejsce dla wszystkich miłośników wysokości i … ślizgania. Dostępna jest tu 13 metrowa zjeżdżalnia, zjeżdżalnia rekin, górki wspinaczkowe a także tory do zjazdu na workach.

Zaczarowany Las

Spotkamy tu wiele bajkowych postaci, a także 40 metrowy plac zabaw.

Wioska Wikingów

Miejsce, gdzie można zobaczyć, jak mieszkali i żyli Wikingowie. Poznamy bliżej ich zwyczaje oraz zapoznamy się z ich taktyką wojenną.

Park Linowy

Jest to miejsce, które dostarczy rozrywki wszystkim. Dobrze bawić się będą najmłodsi goście, dla których przygotowano łatwiejsze trasy, a także dorośli, którzy mogą spróbować swoich sił na naprawdę trudnych i wysokich trasach.

Amfiteatr

Jest to idealne miejsce na organizację pikników rodzinnych, imprez okolicznościowych a także koncertów.

Hala Zabaw

Do dyspozycji gości jest także całoroczna hala zabaw, w której znajdziemy małpi gaj, kulki, zjeżdżalnie, trampoliny, strefę boisk, kolejki, automaty do gry oraz wiele innych atrakcji. W hali zabaw można także zorganizować dziecku przyjęcie urodzinowe w dostosowanych do potrzeb dzieci pokojach urodzinowych.


Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to sprawdź jeszcze te artykuły:

Opinie na HolidayCheck. Jakość na pierwszym miejscu!

Zamknięte plaże na Gran Canarii

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert
i cen wczasów
.