Sezon wakacyjny w pełni, a pogoda za oknem niestety nas nie rozpieszcza. Kluczowe pytanie, gdzie spędzić wakacje, aby odpowiednio z nich skorzystać i wrócić wypoczętym, spędza niejednemu sen z powiek. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, porównaliśmy dwie oferty wyjazdu zorganizowanego nad polskie morze i na Kretę. Zobaczcie jakie wysunęliśmy z tego porównania wnioski.

Kreta - Gdzie spędzić wakacje w 2017

Kreta – Gdzie spędzić wakacje w 2017

Morze Bałtyckie to przepiękne, piaszczyste plaże, wspaniałe widoki oraz spektakularne zachody słońca. Z sentymentu wiele osób co roku planuje pobyt w nadbałtyckich kurortach. Ale co zrobić, jak kolejny rok z rzędu nie dopisze nam pogoda? Pada, jest szaro i nieprzyjemnie, a wszystkie atrakcje w pobliżu odwiedziliście już w tamtym roku? Tegoroczne warunki atmosferyczne nie są zbyt dobre, nie zapowiada się także znaczna poprawa. Niektóre długoterminowe prognozy pogody donoszą nawet, że tegoroczny lipiec ma być najzimniejszy od 13 lat! Czy istnieje w takim razie porównywalna cenowo alternatywa w ciepłym i słonecznym miejscu? Oczywiście! Zobaczcie nasze zestawienie.

Hotel nad polskim morzem kontra hotel na Krecie:

Parametry

Polski kurort

Hotel na Krecie

Liczba gwiazdek 4 4
Wyżywienie all inclusive all inclusive
Czas pobytu 7 nocy 7 dni
Lokalizacja 350 m od plaży 600 m od plaży
Dojazd/ przelot we własnym zakresie w cenie
Zakwaterowanie pokój 2-osobowy pokój 2-osobowy
Termin  lipiec 2017  lipiec 2017
Basen dostępny dostępny
Cena 4 774 PLN 4 810 PLN

 

Zaskoczeni? Zestawienie pokazuje nam bardzo podobne jakościowo oferty, w zbliżonym terminie i standardzie. Okazuje się, że za taką samą cenę, zamiast deszczu i zimnego morza, można mieć tydzień opalania na zalanej słońcem greckiej wyspie! Może czasem warto zmienić przyzwyczajenia i spróbować czegoś nowego. Czy dalej macie wątpliwości, gdzie spędzić wakacje w 2017? My już nie.


Jeśli przypadł Wam do gustu nasz wpis, to polecamy także inne:

Kompendium wiedzy – jakie napiwki dawać na wakacjach?

Nieudane wakacje? Czy warto złożyć reklamację?

Dla kogo są wakacje all inclusive?

Odwiedźcie też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert
i cen wczasów.