Dla wszystkich, którzy w dniach od 18 stycznia do 30 kwietnia 2018 r. dodadzą opinię o hotelu i po weryfikacji zostanie ona opublikowana na stronie www.holidaycheck.pl mamy niespodziankę! Za każdą opublikowaną opinię otrzymasz rabat na fotoksiążkę Saal Digital o wartości 75 zł!

Zdobądź rabat na fotoksiążkę

Zdobądź rabat na fotoksiążkę

Firma Saal Digital Fotoservice GmbH należy do wiodących europejskich producentów fotoproduktów.

Fotoksiążka Saal Digital

Z profesjonalnym podejściem Saal Digital dąży do osiągania swych głównych celów: wysokich standardów jakości, zadowolenia klientów i pracowników oraz stałego rozwoju innowacyjnych fotoproduktów.

Jako nowoczesny dostawca internetowy firma Saal Digital oferuje wysokiej jakości naświetlane i drukowane fotoprodukty. Do nich należą przede wszystkim fotoksiążki, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy PVC oraz fotoprezenty.

Co należy zrobić, aby otrzymać kod rabatowy:

  1. Zamieść na stronie www.holidaycheck.pl opinię o hotelu, w którym nocowałeś w ciągu ostatnich 2 lat.
  2. Poczekaj na wiadomość o publikacji Twojej opinii na portalu (jedynie opublikowane opinie, zgodne z regulaminem portalu HolidayCheck, to znaczy takie, które przeszły proces weryfikacji uprawniają do otrzymania rabatu na fotoksiążkę Saal Digital).
  3. W ciągu maksymalnie 10 dni roboczych od dnia publikacji opinii otrzymasz e-maila z Twoim unikalnym kodem uprawniających do stworzenia fotoksiążki Saal Digital z rabatem 75 zł.
  4. Pobierz ze strony http://www.saal-digital.pl i zainstaluj bezpłatny program do tworzenia fotoksiążki. Możliwe jest także złożenie zamówienia fotoksiążki poprzez stronę https://www.saal-digital.pl/webshop.
  5. Zaprojektuj swoją fotoksiążkę, a na końcu zamówienia wpisz swój unikalny kod rabatowy.

Akcja trwa do 30 kwietnia lub do odwołania. Promocja dotyczy fotoksiążek Saal Digital o wartości minimalnej 125 zł. Tylko jeden kod przypada na jednego użytkownika. Nie można łączyć z innymi akcjami i kuponami. Do jednorazowego użycia przez gospodarstwo domowe. Kod nie przysługuje Uczestnikowi, który otrzymał kod w analogicznej promocji mającej miejsce w dniach 13.11.2017-31.12.2017. Promocja obejmuje koszty wysyłki. Kody rabatowe są ważne do dnia 30 czerwca 2018 roku.

Za opóźnienia w realizacji zamówienia fotoksiążki nie odpowiada HolidayCheck, a partner akcji, firma Saal Digital.

Użytkownicy, którzy zdecydują się skorzystać z kodu rabatowego, wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego adresu e-mail w celu komunikacji marketingowej przez firmę HolidayCheck oraz Saal Digital. 

Użytkownik poprzez wzięcie udziału w promocji wyraża niniejszym zgodę na postanowienia >> REGULAMINU.


Jeśli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to polecamy także inne:

6 porad jak szukać wiarygodnych opinii o hotelach

Opinie na HolidayCheck. Jakość na pierwszym miejscu!

Jak zbierać mile Miles & More z HolidayCheck?

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert

i cen wczasów.