W tym roku układ dni świątecznych w kalendarzu jest wyjątkowo pomyślny. Wystarczy, że dobrze rozplanujesz swój wypoczynek, a za 11 dni urlopu możesz zyskać nawet 38 dni wolnego! Sprawdź jak dobrze rozplanować długie weekendy w 2018 roku!

Majówka 2018

Zastanawiasz się jak dobrze rozplanować długie weekendy w 2018? Zacznij od majówki! W tym roku biorąc zaledwie 3 dni urlopu (30.04, 2.05 oraz 4.05), zyskujesz aż 9 dni wolnego!

Wykorzystaj długi weekend w maju 2018

Wykorzystaj długi weekend w maju 2018 na dłuższy urlop

To idealny czas, aby udać się w podróż poza granice Polski. Spędzając majówkę zagranicą możesz cieszyć się piękną pogodą, a także spokojem, którego nie zaznasz w sezonie.

Boże Ciało – długi weekend w czerwcu

Na przełomie maja i czerwca możesz zaplanować kolejny wypad. Boże Ciało wypada w tym roku 31 maja (czwartek), co przy jednym dniu urlopu w piątek (1.06), daje Ci 4 dni wolnego!

Poznaj nieznane miejsca w Polsce

Poznaj nieznane miejsca w Polsce

Na ten czas warto zaplanować pobyt Polsce lub zwiedzanie miast naszych najbliższych sąsiadów. Jak to się mówi „najciemniej pod latarnią”. Niedaleko nas jest wiele nieznanych i fascynujących miejsc, w których pewnie jeszcze nie byłeś.

Wybierz się na city break do naszych najbliższych sąsiadów

Wybierz się na city break do naszych najbliższych sąsiadów

15 sierpnia – wakacyjny długi weekend

15 sierpnia, w środę, przypada Święto Wojska Polskiego. Jest to kolejny dzień, który daje Ci możliwość zaoszczędzenia urlopu. Wystarczy zaplanować 2 dni wolnego, tj. poniedziałek i wtorek (13.08 i 14.08) lub czwartek i piątek (16.08 i 17.08), a zyskasz 5 dni wypoczynku!

Wykorzystaj pogodę, spędzając długi weekend nad wodą

Wykorzystaj pogodę, spędzając długi weekend nad wodą

Dzień Wszystkich Świętych 2018

Kolejna okazja na krótki wypoczynek to dopiero listopad i dzień Wszystkich Świętych, który wypada w tym roku w czwartek. Wystarczy, że weźmiesz 1 dzień urlopu (2.11), a zyskasz 4 dni wolnego.

To doskonała okazja, aby naładować akumulatory i uciec przed jesienną słotą. Nawet 4 dni w słonecznym miejscu, da Ci zastrzyk energii przed kolejnymi podróżami!

Ucieknij przed jesienną słotą i naładuj akumulatory

Ucieknij przed jesienną słotą i naładuj akumulatory

Boże Narodzenie i Nowy Rok 2019

Także końcówka roku 2018 daje możliwość wykorzystania dłuższego urlopu! Możesz zyskać nawet 11 dni wolnego i wrócić do pracy dopiero 2 stycznia 2019!

Święta Bożego Narodzenia wypadają w tym roku we wtorek oraz środę. Zaplanowanie urlopu na poniedziałek (24.12), czwartek (27.12) i piątek (28.12), pozwoli Ci cieszyć 9 dniami wypoczynku.

Dodatkowy jeden dzień wolnego, tj. poniedziałek (31.12), sprawi, że koledzy z pracy zapewne za Tobą zatęsknią 😊 Zobaczą Cię dopiero po Nowym Roku!

Korzystaj z wakacji, niech kumple z pracy za Tobą zatęsknią

Korzystaj z wakacji, niech kumple z pracy za Tobą zatęsknią

Zapewne już wiesz jak dobrze rozplanować długie weekendy w 2018 roku! Drukuj wniosek urlopowy, zaklepuj termin i ciesz się życiem!


Jeśli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to polecamy także inne:

Co zobaczyć w weekend w Berlinie? 2 gotowe trasy zwiedzania!

Weekend w Norymberdze – co zwiedzić podczas krótkiego wypadu do Niemiec?

Ateny w 3 dni

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert i cen wczasów.