Już po raz kolejny możesz skorzystać ze zniżek oferowanych w ramach inicjatywy Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny. Sprzedaż ofert tej ogólnopolskiej akcji promocyjnej, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, rusza już 21 lutego 2018. Zakupione z 50 % upustem oferty wykorzystać możesz w weekend od 9 do 11 marca.

Zbliża się weekend? Skorzystaj z okazji za pół ceny

Zbliża się weekend? Skorzystaj z okazji za pół ceny

Zasady działania akcji Weekend za pół ceny

Już 21 lutego 2018 uruchomiona zostanie sprzedaż najkorzystniejszych ofert branży turystycznej na terenie Polski. Ze wszystkich zakupionych propozycji, możesz skorzystać jednak dopiero w weekend od 9 do 11 marca.

Wyjątkiem są np. niektóre rezerwacje noclegów w hotelu czy bilety do teatru, które można wykorzystać w innym terminie. Warunkiem jest jednak dokonanie rezerwacji w czasie trwania akcji.

Wszystkie dostępne oferty, zgodnie z regulaminem akcji, muszą uwzględniać co najmniej 50 % rabat. Połączenie promocyjnej oferty noclegowej i dostępnych w okolicy atrakcji sprawi, że spędzisz niezapomniany weekend z najbliższymi, a Twój portfel na tym bardzo nie ucierpi.

Cel akcji

Głównym celem akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny jest promowanie ogólnopolskiej oferty turystycznej, a także zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie naszego kraju także poza sezonem urlopowym.

Ta odbywająca się już czwarty raz akcja promocyjna to idealna okazja dla polskiej branży turystycznej, aby zareklamować swoją ofertę kulturową, hotelową oraz gastronomiczną. Idea jest prosta, my jako turyści korzystamy ze zniżek, a branża turystyczna zyskuje nowych klientów w tzw. niskim sezonie.

Tylko w zeszłym roku w akcji udział wzięło prawie 190 000 turystów, a ofertę zgłosiło ponad 1 000 Partnerów.Ze względu na coraz większy zasięg tej inicjatywy, w tegorocznej edycji spodziewać się można jeszcze większej liczby zaangażowanych podmiotów turystycznych.

Nie ma na co czekać, tylko rezerwować! W tym celu odwiedź koniecznie portal Polska zobacz więcej.


Jeśli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to polecamy także inne:

Jak dobrze rozplanować długie weekendy w 2018 roku?

Odwiedź też ➡️ HolidayCheck.pl w celu sprawdzenia opinii o hotelach oraz porównania ofert i cen wczasów.